Pojedyncza Sesja Coachingowa

Kilka słów

Pojedyncza Sesja Coachingowa

Pojedyncza sesja to doskonała opcja jeśli już znasz metodę pracy coachingowej (przeszłaś już przez proces coachingowy lub sama jesteś coachem) i wiesz, że potrzebujesz przyjrzeć się głębiej swojemu wyzwaniu, by móc szybko podjąć decyzję i/lub konkretne kroki.

Będzie to też dobrym rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli to jest Twoje pierwsze spotkanie z coachingiem i rozważasz wejście w dłuższy proces. Będziesz mogła przekonać się czy taka forma pracy to coś dla Ciebie.

Jak wygląda nasze spotkanie?

Co mówią klientki po pracy ze mną

Jeśli szukasz coacha, który cechuje się profesjonalizmem, nie mogłeś trafić lepiej. Agnieszka jest świetnym Coachem, praca z nią to czysta przyjemność. Przeprowadza każdy etap coachingu w taki sposób, że czujesz się odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.
Aneta
Po sesji coachingowej z Agnieszką wyszłam od niej z uśmiechem i uradowanym serduchem. Dzięki niej zaczęłam spoglądać trochę z innej perspektywy na wszystko dookoła. Pomogła mi zmienić nastawienie do podejmowanych decyzji. Cierpliwie zadawała pytania i skłaniała do głebszego zastanowienia się: dlaczego? po co? Przyszłam do Agnieszki i kompletnie nie wiedziałam czego się spodziewać - było to moje pierwsze spotkanie z coachingiem. Natomiast sesja bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. W trakcie trwania czułam się zrozumiana, a przede wszystkim słuchana. Nie musiałam odpowiadać na każde pytanie - to czy chcę o czymś powiedzieć zależało tylko i wyłącznie ode mnie. Imponowało mi w jaki sposób konstruowała pytania. Wykazywała obiektywność i podchodziła do problemu z różnych stron. Podobało mi się jak głęboko trafiłyśmy. Bardzo polecam Agnieszkę wszystkim tym, którzy borykają się z obawami przed przyszłością, a także chcą zacząć zmieniać swoje życie, lecz zupełnie nie wiedzą od czego powinni zacząć. 🙂
Małgosia

Skontaktuj się ze mną

E-mail

coachingzagnieszka@kontakt

Telefon

695 145 437

Umawiam się na bezpłatną konsultację